Social media op een rij

Wil jij ook het 2017 Parkhotel Valkenburg – Destil team volgen in hun opbouw naar het nieuwe seizoen?

Dat kan, naast de social media van de ploeg op Facebook, Twitter, Instagram kan je de leden van het team ook individueel volgen. Zij zijn veel aanwezig om allerlei social media kanalen waar zij regelmatig wat posten over hun trainingen, wedstrijden of gewoon de dagelijkse dingen

Renster

Naam Facebook Twitter Instagram
Aafke Soet @aafke.soet @Aafke_Soet @aafkesoet
Anna Knauer @knaueranna @KnauerAnna @knaueranna
Anna Solovey @anna.solovey.16
Chanella Stougje @chanellastougje @ChanellaStougje @chanellastougje
Demi de Jong @demi.dejong.73 @DemiDeJongg @demidejongg
Esra Tromp @Esratromp @esratromp
Esther van Veen @esther.vanveen @essvanveen @essvanveen
Eva Buurman @eva.buurman @evabuurman @eva_buurman
Jermaine Post @jermaine.post @JermainePost @jermaine_post
Karlijn Swinkels Facebook @Swinkels_K @karlijn_swinkels
Kyara Stijns @kyara.stijns.7 @Kyarastijns @kyara_stijns
Natalie van Gogh @nvgogh @natalievangogh @nvgogh
Nina Buysman @nbuysman @NBuysman @xninabuysmanx
Pauliena Rooijakkers @pauliena.rooijakkers @PaulienaR @paulienarooijakkers
Sophie de Boer @ssophiedeboer @ssophiedeboer @ssophiedeboer

Begeleiding

Naam Facebook Twitter Instagram
Raymond Rol @raymond.rol @RaymondRol @rolletto69
Vin Huenders @levinus.huenders @VinHuenders @vinhuenders
Martijn Don @martijn.don.3 @D_martijn @donmartijn
Teun Goedhart @teun.goedhart
Gre Knetemann-Donker @greetje.knetemanndonker
Ramses Smink @ramses.smink @RamsesSmink @ramsessmink